+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.

Aktuális híreink

2009.10.18. Magyar Kupa mérkőzés. Eplény-Dudar 1-2 A mérkőzés szünetében megtartott tombola sorsoláson 2000 ft értékben Bujtás András 1000 ft értékben Horváth József dudari szurkolók nyerték a díjakat. 2009.10.11. Tombola sorsolás az Eplény-Litér 5-3 mérkőzés szünetében. 2000 ft értékben Majkó Tibor 1000 ft értékben Fiskál Zsolt nyerte a díjat 2009.09.27. Szurkolók győztes mérkőzés után Éva kiskocsmájában. 2009.09.27. Tombola sorsolás az Eplény-Dudar 3-2 mérkőzés szünetében. 2000 ft értékben Polgár József 1000 ft értékben Weisz János nyerte a díjat. 2009.09.25. Támogatóinkról: Egyesületünk jelenleg négy támogatóval rendelkezik. -Eplény község önkormányzata: Éves költségvetés biztosítása. -Éva kiskocsmája: Hazai mérkőzések szünetében kisorsolt tombola 1000 ft értékben. Minden mérkőzésre ásványvíz biztosítása. -Bakonyi apartmanház: Hazai mérkőzések szünetében kisorsolt tombola 2000 ft értékben. Hazai mérkőzések utáni zsíroskenyér parti költségei és felszolgálása. -Nagy Lajosné Mini élelmiszerboltja Eplény: Felszerelés mosásához,öltöző takarításához a szükséges tisztítószerek biztosítása. 2009.09.13. Tombola sorsolás. Az idei bajnokságban a hazai mérkőzések első félidejében megváltott belépőjegyek tombola sorsoláson vesznek részt.A sorsolást a mérkőzés szünetében tartjuk. A Bakonyi Apartmanház 2000 ft értékű és az Éva kiskocsmája 1000 ft értékű felajánlása kerül kisorsolásra.A díjakat a mérkőzés napján kell kiváltani. Az Eplény-Herend 2-3 mérkőzés szünetében megtartott sorsoláson a 2000 ft értékű nyereményt Polgár József az 1000 ft értékű nyereményt Torkos Rudolf szurkolók nyerték. 2009.08.28: Változások a keretben Lukács István és Matula Mihály csapatunk két emblematikus játékosa befejezte az aktív játékot. Új igazolások a keret megerősítésére. Majkó Tamás,Torkos Attila első igazolással Véber Roland,Bíber Zoltán a Zirc FC-ből Darók János a Csibészke FC-ből átigazolással. További hír,hogy a 21 tagu keretből Tóth Viktor és Rippert Szabolcs egészségi okok miatt egyenlőre nem kapott sportorvosi engedélyt.